Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇİRKİNLEŞMEK

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya derya
Yüksek bir binadaydım. Iş merkezi gibiydi. Koridarda arkadaşımın kızını gördüm.Benimle konuşmadı. İki adamla konuştu. O adamlar bana bir paket yeşil çay verdi.Normalde boylu posu güzel giyinen güzel fizikli kız ama eski bir pantolonu, kısa boyu, çok çirkin bir poposu vardı. Arkasından gördüm kızı. Içimden ne olmuş bu kıza dedim. Kız çuval sürüklüyordu.Küçük bir odaya girdi. Oradaki adamların kötü adamlar olduğunu düşündüm.Elimdeki çayın uyuşturucu olacağını düşünerek merdiven boşluğuna attım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çirkinleşmek.. Boyun kısalması cahilliği, eğitimsiz davranışları ve çirkinleşmek de kötülüğü, kötü şeyler yapmayı temsil eder. Koridor bir geçiştir. Bu kızın hayatında bir geçiş süreci söz konusu ve pek de güzel şeyler yaşamıyor ya da yaşamayacak. Hatta gördüğünüz gibi uyuşturucu kullanıyor bile olabilir. Arkadaşınızı, kızı konusunda uyarın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA