Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİRKİN ŞEYLERE TANIK OLMAK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ceos
Rüyamda ormanlık bi alana gezmeye gidiyoruz sonra bi yola giriyorum her yerde hayvan cesetleri kafatasları falan böyle hayvanların sadece iskeleti kalacak şekilde yiyen başka hayvanlar görüyorum beni bi yere götürüyolar böyle parmak uçlarımda gidiyorum bi masanın üstüne çıkıp oturuyorum bekliyorum ama her yer kan sonra biri kapıyı kapatıyo kapıyı açıyorum her yer tertemiz oluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki siz başkalarının yarattığı kötü ortamın içinde kalacaksınız. Bu durum işinizle ilgili ağır rekabetlerden kaynaklanabilir. Günahkar insanlar birbirlerini neredeyse boğazlayacaklar. Birbirlerinin haklarını yiyorlar ama her iki taraf da günahsız değil. Neyse ki bir süre sonra bu ortamdan uzaklaşacaksınız. Önünüzde aniden bir kapı açılacak ve çok daha mutlu bir yaşamınız olacak. Biraz sabır lazım sadece. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA