Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMAK

20.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda
Merhaba, rüyamda saçma bi şekilde dayımla evli olduğumu gördüm, hatta cinsi münasebette gördüm, üstüne bide çocuklarımız varmış. Böyle rahatsız edici rüyalar ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinsel ilişki yaşamak.. Cinsellik yaşadığınız rüyalar haberci olmazlar. Cinsellik genelde bedensel ihtiyaçlar nedeniyle görülür. Açken yemek yeriz, idrara sıkışınca tuvaletimizi yaparız, cinsel ihtiyaçlarda rüyada ilişkiye gireriz. Neden dayınızla diye sorarsanız; cinsellik bir tabu bizim memleketimizde. Ayıp, günah diye diye düşüncelerimize bile yasak koymayı öğreniriz. Bilinci baskıladığımızda en yakın erkekler dışında hiç kimsenin yanında rahat hareket edemez hale geliriz. Bu nedenle bu ülkede ensest ilişki çok fazla. Bilinçaltı, yasakları bir kenara atar ve sizin kendinizi rahat hissettiğiniz insanları, sizin ihtiyaçlarınızı gidermek için kullanır. Bundan utanmanıza gerek yok, çok fazla sayıda insan ve özellikle de genç kızlar sizin gördüğünüze benzer rüyalar görüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA