Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERLE UĞRAŞMAK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merhaba
Rüyamda annemin kucağında ayaklarım başında uzanırken ona cinleri gördüğümü ve beni rahatsız ettiklerini söylüyordum bana inanmıyordu. Sonra okulumdan bir çocuktan yardım istiyordum, iki kaşımın ortasına tahta bir şeyle bastırıyordu. Sonra etrafı kan kırmızı görmeye başladım. Kendimi dışarıdan görmeye başladım başımı çocuğun tersi yönüne çevirmiştim ama gözlerim tamamen simsiyahtı yüz hatlarım değişip tekrar düzeliyordu. Daha sonra gözlerimdeki siyahlık geçmeye başlamış, düzelmeye başlıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bilinçaltınızdaki korkularla ilgili. Bedensiz varlıklar insanların içine girmezler, direk olarak onları etkileyemezler ama korkuya neden olurlar. Beyindeki korku merkezi bir kez aktive olunca en ufak bir uyarım yeniden korkuların su yüzüne çıkmasına neden olur. O nedenle uyanık yaşamınızda bu tür şeylerle ilgilenmeyin, okumayın, izlemeyin ya da üzerinde konuşmayın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA