Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇİLEK TOPLAMAK

25.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Ev gibi biryer ama kayalıklar var yağmur yağıyor bol su var önümde biri mısır tarlasına giriyor mısırların boyu cok uzun ve aralarında kırmızı çilekler var toplayıp yiyoruz ben mısırlar çok sıkı herşey olabilir diyorum o sırada kedimi tilkimi olduğunu anlamadığım hayvan görüyorum sonra biri gelip alıyor ben çıkıyorum mısırlıktan birde araba kullanıyorum yanımda ablam yolda birşey görüyorum fren yerine gaza basıyorum son anda frene basıyorum ama yavaşlasamda bi hayvan varmış üstünden geçiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok verimli bir işten, kıskanılacak kısmetler elde edeceksiniz. Ancak sizi uzaktan izleyen, kurnaz ve iki yüzlü birinin yaratacağı sıkıntılı durumlara karşı uyanık olmalısınız. Araba kullanmanız elde ettiğiniz kısmetler konusunda ileride vereceğiniz kararlar konusunda dikkatli olmanızı öneriyor. Yanlış bir karar beklenmedik sorunlar yaratabilir. Kısacası kısmetlisiniz ama karar vermede ve uygulamada zorluklarınız ve buna bağlı aksilikler görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA