Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIKIŞI ARAMAK

27.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esra
Rüyamda eski çok katlı kocaman bir evdeydim.camları kırık tahta merdivenli bir ev.Bu evde yıllardır görmediğim bir sürü tanıdığım ve hic tanımadığım insanlarla beraber çıkışı arıyordum.görevliler vardı çıkış bu odadan değil diyorlardı.Bir panikle herkes ordan oraya koşup çıkışı arıyordu.koşmaktan ayaklarım yara olmuştu yürüyemiyordum.bahcede 2kedi ve 3köpek vvardı mutsuzdu.en son çoğunluk bodrum katında toplanmıştı ama burdan degilmis daha zamanı varmış dediler bazılarına da güvenmiyr inanmıyrdm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çıkışı aramak.. Sıkıntılı ve eskiye dayanan bir hikayesi olan konular gündeme gelecek. Yalnız siz değil, başkaları da bu durumdan etkilenecek. Tanıdığınız ve tanımadığınız insanlar sadece semboller elbette. Bir kesimi temsil ediyorlar, onların ararındaki tanıdıklarınız, bu durumdan etkilenecek, tanıdıklarınız olacağını söylüyor olabilir. Bir çözüm arayışına gireceksiniz. Ancak bir süre beklemek gerekli olabilir. Acele etmek yanlış yapmaya neden olur. Olayı dışarıdan izleyen arkadaşlarınızın umutsuz yaklaşımlarından etkilenmeyin. Her sorunun bir çözümü vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA