Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİĞ ET GÖRMEK

21.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Abim ve eniştemi küs olduğumuz halamın kocasi bikac adamla birlikte ağaçlık bir alanda gördüm ben ve vardım. Kurban keseceklerdi abim bana at keseceklerlerini söyledi ben attan kurban olmaz dedim ama olur dedi beni dinlemedi. Daha sonra atı getirdiler ama at ölüydü büyük ihtimal hasta veya silahla öldürülmüştü kan görmedim. Daha sonra izlemem diyerek eve gittim bi süre sonra abim eve geldiğinde elinde kocaman şeffaf bi pakette kurban dediği atın etleri vardı. Etlerin kokusu çok pisti igrenmist
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ciddi bir uyarı rüyası bu. Abiniz belalı bir işe bulaşmak üzere. üstelik bu işe iyi niyetlerle girecek. Ancak sonunda hem çirkinlikler hem de başkasının veballeri yakasına yapışacak. Kendisini uyarın. Eniştenize uymasın ya da yeni bir girişim teklifi alırsa ardında küs olduğunuz insanların parmağının olabileceğini hesaba katsın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA