Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEYLAN YAVRUSU GÖRMEK

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gülden
Selamun aleykum kahin hanim aksami cok kotu gecen bir gecede soyle bir ruya gordum rahmetli annem bana bir ceylan yavrusu yakaliyip veriyor kucagima ve bana sıkı siki tut diyor eviminizin damindayim yavru ceylanı tutyorum ve bu arada konusuyor bana diyorki beni birak ben oynayacağım hoplayip ziplayacagim bende birakmam seninle asag inince eve giricez ve seni sevecegiz sonra zaten bırakacağız diyorum o sirada uzerime işiyor ama gene birakmiyorum zahmetsizce damdan inip eve giriyorum evde seviyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evli misiniz bilmiyorum ama evli biri için ceylan yavrusu evlat sahibi olmak anlamına gelir. Evli değilseniz yaşam sevincini ifade eder. Annenizin suretinde size güzel şeyler olacağını haber vermişler. Bir hastanız varsa haberler onun sağlığındaki olumlu gelişmelerle ilgili de olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA