Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇEYİZ SERMEK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cannur
Sevgili kahin gercekte evlilik çağında kızım ve oğlum varrüyamda akşam üzeri gibiydi çünkü hava kararmaya yakın sanki mahalle aralarında ip varmış gibi balkondan çeyizler yıkanmış temiz çarşaf büyüklüğünde örtüler çarşaflar seriyorum kuruması için ayağımın altında tozlar var ve bir hareket pluyo faremi bu diyorum sonra açık renkli kedi oldugunu görüyorum kovuyorum başkasına ait çeyizlik masa örtüsü var onuda alayım diyorum yatalak kadın var ona yemesi için çorba veriyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocuklarınızı evlendirmek istiyorsunuz ve bunu da açık açık söylüyorsunuz sanırım. Bu konu başkalarının dilinde olabilir. Tam bir fırsat yakalamışken de bir nankörlükle karşılaşabilirsiniz. Ama durumu bertaraf edeceksiniz. Siz iyi birisiniz. Evrene iyi enerjiler veriyorsunuz, bu nedenle de aileniz de siz de korunuyorsunuz. Çocuklarınızı evlendirmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA