Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇEKİRGE BASMASI

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mor menekşe
Rüyamda bir komşumuzu daha önce görmedim yaşlı bir teyzeyi kolundan tutup eve getiriyorum oturalım sohbet edelim konuşacağım şeyler var deyip eve getirip oturma odasının karşılıklı kanepeden birisine oturtup karşı kanepeye oturuyorum sonra onun arkasından küçük çekirgelerin etrafa sıçradığını görüyorum evi çekirgeler bastı diyorum daha sonra büyük yeşil bir böceğin ağzından çıktığını ve büyük böceğin sıçrayarak elime geldiğini görüyorum zarar vermiyor korkarak babanneme al bunu diyorum almıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çekirge basması.. Eve giren birisi, bir kadın, yaşlı bir kadın nedeniyle evde bereketsizlik olacak. Bu rüya, bir büyüyü ya da evdeki nazarı temsil edebilir. Çekirge giren evde maddi sıkıntılar yaşanır. Belki de yaşlı bir kadının elinden çıkan bir büyüyü eve getirip koymuşlardır. Kadının ağzından çıkan böcekler, bu duruma neden olanın bir kadın olduğunu ve kötü niyetli olduğunu haber veriyor. Babaannenize durumu ve rüyayı anlatın. Onun çözümü bildiğini düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA