Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇAY DEMLEMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
MerhabaRüyamda tanımadığım yaşlı bir teyzenin evinde kalacakmışım 1gün kaldım 2.gün teyze vefat etti,teyzenin ikisi kadın ikisi adam 4 çocuğu var büyük hepsi onlar için demliği ocağa koydum çay demledim birlikte içiyoruz bi ara teyzenin seccadelerine baktım hafif ağladım, büyük oğlu birşey dedi kalbimi kırdı konuşmadım sonra kız kardeşi beni teselli etti sonra onlar gitti ben hala o evdeyim yanımda 2 yaşındaki oğlum var o sırada arkadaşım kocasıyla geldi arkadaşım arka şekilde tek zıplayışta yüksek somyanın üzerine oturdu bende birkaçkere denedim yapamadım bende oğluma yumurtasını yediriyim dedim kocası ocağa haşlanma yumurta koymuş bizede koy dedim oğlum sıcak soyulmuş yumurtada sol elini yaktı hemen elini mutfak musluğunun altına tuttum,bi ara üst tarafımı da çıplak görmüştüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birilerine yardım etmek isteyeceksiniz ya da bunu yaptınız ancak sonrasında kırılacağınız durumlar yaşayıp üzülebilirsiniz. Yumurtalar, eğer böyle bir olayı önceden yaşadıysanız bu duruma ait dedikodular ve sizi de ilgilendiren konuşmalar duyacağınızı söylüyor. Bu durum şimdiden sonra yaşanacaksa gelişmeler dedikodulu ve can sıkıcı olabilir. Adeta olayın içinden zıplayıp kurtulmak isteyeceksiniz ama bunu başaramıyorsunuz. Başkalarına karşılıksız destek verirken sonuçlarını düşünmeden hareket etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA