Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇAY ALMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynepcicek
Annem ruyasinda: teyzemler evimizdeymis cay alincakmis herkes para cikariyormus hatta ablamin esi dolar felan cikariyormus sonra ablamin esi kamyon gibi araba suruyormus annemler aractaymis anneannem agzini aciyormus disinin dibinden sivilce cikmis anneme gosteriyormus sonra ablamin esi surdugu arabayi cevirecekken benim aracima tekerlegiyle ustune camurluga dogru basmis reelde de aracim var ve ablamin esiyle benim hafif bir darginligim var cok tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile ilişkilerinin yeniden düzene girmesi, kırgınlıkların giderilmesi için çabalar var. Ablanızın eşi de bundan sıkıntılı. Bazı sözler vererek sizi ikna etmeye çalışabilirler. Çay bazen bir sağlık sorunu için çözüm arayışıdır. Bu durum ortaya çıkarsa elinizden para çıkabilir. Anneanneniz dargınlık yüzünden bazı şeyler söylemek istemiş ama içinde kalmış, diyememiş. Belki sadece annenize anlatıyordur. Eniştenizin bir iş yeri varsa yanlış yönetim nedeniyle sizin hakkınız olan bir parayı harcamak zorunda kalabilir ya da sizin yapmak istediğiniz şeyler, onun sıkıntısı yüzünden sekteye uğrayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA