Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇANTAYI ÇALDIRMAK

07.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevcan kara
İyi günler rüyamda işyerimdeyim.çok kalabalık müşterilere yetişemiyoruz.bir çocuk bir paket getiriyor hediye paketi yapın diyor.sonrada içinde ceset var deyip bırakıp gidiyor. bir elemanı eşim sevmiyor.deniz kenarındayım.o elemanın balık ekmek satan teknesi varmış.sonra bir bankta uyuyakalıyorum.işe geç kalmışım.işyerine koşuyorum.elemanlar işyerini açmış.çok kalabalık ceset kokmuş.çantamı uyuduğum yerde unutmuşum.almak için koşturuyorum.hırsız benden önce çantamı kapıyor.uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizde eskiye dayalı bazı sorunlar gündeme gelecek. Ani gelişen olaylar sizi şaşırtabilir. Elemanınız sizden habersiz başka bir iş yapıyor. Aslında maceraya giriyor ama para da kazanıyor. Siz bunun farkında değilsiniz aman çok dikkat edin. Çalışanların arkanızdan iş çevirmesi nedeniyle gelirinizde azalma olabilir, kıskançlıklar nedeniyle iş yeriniz zarar görebilir. Bazı konularda uyanık olmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA