Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAMİYE AYAKKABI İLE GİRMEK

11.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Camide tekim, içeri ayakkabıyla girmişim ve bununiçin kızıyorum kendime. amaherkes girmiş, halı pis, rengi soluk, yerde ayakkabı izleri var diyorum içimden. yinede olmaz, doğru değil deyip gidip ayakkabılarımı çıkarıyorum. oesnada camiye gelen bi grup görüyorum. Biri uzun ak sakallı zayıf yaşlı, yanında uzunboylu bikaç kişi daha.Beni görmesinler diye bi köşeye saklandım. üzerime uzun kollu bişey giydim. aksakallı beni gördü ve baktı.hepsi aksakallının arkasında cemaat olup sabah namazını kıldı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançlarınızın gereklerini bazen tam olarak yapamıyorsunuz ve bunun vicdan azabını çektiğiniz oluyor. Aslında siz kendi içinizde bunu çözebilirsiniz ama çevrenin büyük etkisi var üzerinizde. Ben sizin üzerinizde baskı olduğunu düşündüm. Bu bası nedeniyle bazı şeyleri tam çözemediğiniz halde, herkes öyle yapıyor diye siz de yapıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA