Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAMDAN BEBEK DOĞURMAK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen maviş yalnız
Rüyamda evliliği sorunlu Kızkardeşimi doğum yapmış gördüm çok güzel büyük ve süslü bir yatakta yatiyordu bembeyaz giyinmişti yanında da bir beşik vardı süslü ve bembeyaz bebeği görmek için besikteki yorgani kaldırdım bebek camdandi canlıydi çok sevimli ve erkekti daha sonra davullar çalıyor halaylar çekiliyordu davulcu tokmagiyla beşşigin yanına geldi camdan bebeği avcunun içine alip sevmeye başladı camdan bebeğin başı koptu ama canlıydi davulcu korkma bu bebekler böyle başı takılır istersen ded
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşiniz olumlu bir sonuç elede edecek. Ayrılmak istemiyorsa örneğin, eşi ile barışabilir. Ama elde edeceği sonuç ses getirecek türden olmasına rağmen çok da hassas bir sonuç. Herkes olayın yeniden zora gireceğini biliyor ama susuyor olacak sanki. Hatta bu olayı ballandıra ballandıra anlatanlar bile pek çok kez bozulup yeniden birleşmeye alışmış bir tavırla yaklaşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA