Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇADIRDA OLMAK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ce
Rüyamda bir çadıra geçiyordum , orada bir ünlü bayan ve erkek var yeni projelerini bana soruyorlardı, daha sonra köşeye oturdum insanlar geldi çadıra ve çadır uçak oldu deniz üstünden uçtuk ve benim karşımdaki pencere açıktı kendimizi bıraksak düşecektik ve deniz oyle güzel parlaktıki ...ama yanımdakiler bana destek oldu en son uykuya dalmışım uçakta uyandığımda tekrar çadırdaydık sivil polisler gelip içtinizmi diye soruyor ve herkesi alıyorlar biz disarda bekliyoruz gelmiyor koşup kurtuluyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Popüler insanların olduğu bir hayatı benimseyeceksiniz ya da böyle bir düzen kurmak istiyorsunuz kendinize. Bu hayat tarzı size yaşamadığınız güzellikleri sunabilir ve hatta kendinizi uçuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ancak otoritelerle başınız derde girmesin diye çok dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA