Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BUZAĞI GÖRMEK

21.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
Merhabarüyamda bir genci üniversiteye kayıt yaptıracam tüm kayıt işleriyle güzelce ilgileniyorum annesi de var bana ilgisi var ama ben umursamazlığa veriyorum eşim de beni bekliyor,üniversitenin heryerini tanıtıyorum gezdiriyorum bir yerde 3 tane buzağı oturuyor, gel rahatsız etmeyelim onları diyorum,gence para veriyorum,dolaşırken 3 tane kapı kendiliğinden ben geçecekken açılıyor otomatikmiş sonra eşim bekliyor ben de işlerimi bitirip eşimle gidecekmişim.evliyim çocuklarım var evdeyimTŞK...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Buzağı görmek.. Karşılıksız yaptığınız bir yardımın sonuçlarını alacaksınız. Eğitim gören çocuklarınız varsa ya da eşinizin işi, eğitim kurumlarını kapsıyorsa, bu konudan yeni ve ufak kazançlar elde edeceksiniz demektir. Üç buzağı, varsa üç çocuğu da temsil eder. Buzağı, başlangıçta ufak olan ama büyüdükçe verimli, bereketli olacak işleri, insanları temsil eder. Açılan kapılar, hayatın size kolaylıklar sunacağını söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA