Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜCÜYE GİTMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Suna
Merhaba ben ruyamda buyucu bi kadina gidiyoruz ama gittigimiz yeri hatirlamiyorum sadece sozleri aklimda kaliyo ruyadayken sozleri şöyle kizim uzerinizde eviniz buyu var hemde en yakininz yapiyo bunu diyo bizim burda hisar vardir oraya bi merdivenden cikilir ama kadin bana diyo ki orda bi ip bulaciksin ipe tutunarak yukariya cik mezar vardir uzerinde kurumus cicek var onu al bana getir dedi ben oraya gittim tam ipi tutacakken vazgeciyorum yapmiyorum kadinin dedigini normalde orda mezar yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyü, sihir gibi şeylerle gerçek yaşamınızda çok kafa yoruyorsanız bu rüya bir bilinçaltı rüyasıdır. Ancak haberci olma durumunu göz ardı etmeyelim. Bazen bu tür bilgiler doğru olabilir. Evde bir kurşun döktürün. Büyü bir tür enerjidir. Kurşun dökmek evdeki yabancı enerjileri toplar. En iyi çarelerden biridir. Ayrıca kalaysız bakır bir kaba bir miktar sirkeli su koyarak evin bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA