Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BÜYÜ BULMAK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dora Dora
Rüyamda bizim evimiz olan tanımadığım bir evin bahçesinde anlemleyiz.bir ağacın yanına geliyoruz ağaca dinleyici yerleştirirdiğini görüp,ağacın dalındaki dinleyiciyi söküyoruz. sonra evin balkonu yakınlarında taş yığınlarının olduğu bir yere geliyoruz. Annem taşları kaldırıyor. altından nuska,büyü yapılmış kağılar çıkıyor. üzerlerinde büyük ve yavru kedilerin dolaşıyor.sonra apartmanın yöneticisi bize yaklaşarak kedileri fırlatıp atıyor.kediler gitmeyince.ben kucaklayıp uzaklatırıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birileri ailenizle fazla ilgili sanırım. Hem pek çok nankör ve düşman insan var çevrenizde hem de hayatınızın içini merak ediyorlar. Neyse ki sizin evinize ulaşamadıkları için negatif etkileri sizi çok fazla zorlamıyor. Yine de evin dışında yapılmış bazı büyüler olabilir. Bunlar için endişe etmeyin, evin dışındaki yoğun enerji kaynakları sizi fazla etkilemez ve büyülerin belli bir etkileme süresi vardır, bir süre sonra yaydıkları enerji yok olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA