Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BURUNA SU ÇEKMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice ercan
Merhabalar ablacım şu an karışık bir durumdayım eşimin iş arkadaşlarından başka bir ilişkisi olduğu hakkında birşeyler duydum iş çıkarları yüzünden mi? iftira mı? bilmiyorum rüyamda ise kafamı temiz bir suya daldırıp burnumdan su çekiyorum kafamın sol tarafında şişme yapıyor rahatsız oluyorum suyu çıkarmak için sol tarafa eğilip kulağıma vurarak çıkarmaya çalışıyorum eşim de var yanımda soruyorum kulak pisliklerinin geldiği delik yok mu sanki bu suyun ordan çıkması lazımdiye uğraşırkenuyandımtşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Burun, önsezileri temsil eder. Duyduklarınızla hissettikleriniz birbirine ters şeyler. Aslında içsel olarak kendinizi telkin ediyor, böyle bir şey olamaz diyorsunuz. Ama eşinizden evet var yanıtı almaktan korktuğunuz için de soramıyorsunuz sanırım. Rüya haberci değil. Böyle bir ilişki var mı yoksa yok mu rüyadan anlayamayız. Ama bana sorarsanız eşinize durumu sorun derim. Tavırlarından anlayacaksınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA