Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BURUN KANAMASI

13.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kübra
Merhaba. Rüyamda burnum kanadı. Kanama durunca et doğrayp, pişirdm. İki tane orta boy balığı bozulmasn diye buzdolabına koydm. Balık ve etler yengemnmş. Sonra kardeşimn evden gittiğini gördm. Anahtarı istedm, vermedi. Bir eve oturmaya gitmişlr annemle. Anneme olanları ağlayark anlattım. Kardeşime kızdı ve anahtarı bana verdi. Balkondan çok rahat bir şekilde indm. Büyük çiçek bahçesi vardı. Sulaym dedm. Bahçede tedavi edilmş bir yılan ve balıklr gördm. Balık ayağmı ısırmya çalıştı. Bahçedn çıktm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bazı duygularınız ve öngörüleriniz sizi yanıltıyor. Yengenizle birlikte ya da ona yardımcı olurken başınıza bir dert alabilirsiniz, dikkatli olun. Bu durum maddi bir konu ile ilgili. Gelecekte yaşanacak bazı sıkıntıların adımları şimdiden atılabilir. Kardeşiniz annenizi üzüyor olmalı. Bu nedenle anneniz size güveniyor ve belki de tek desteği sizsiniz. Herkes de bunun böyle olduğunu biliyor. Önümüzdeki günler hep maddi konularla ilgili olaylar yaşayacaksınız. Bazı kısmetler nedeniyle zarar görebilirsiniz, sizi yeniden uyarıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA