Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOYUN KISALMASI

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pembe pembe
Dargın olduğum yeğenim yeni evlendiği eşi bana geldiler. Yeğenim annesiyle arasının bozuk olduğunu söyledi. Benim elimi öptü. Benle barıştı. Onlara yemek koydum. Geniş meydanda insanlar namaza durmak üzereydiler. Ben de sıraya girdim. Yeğenimin eşi sağ eliyle elimden tuttu. Sağ eli çok zayıf ve küçüktü. Boyu kısalmış ve zayıflamıştı. Normalde çok boylu posu bir kızdı.Meydanda kalabalığın içinde annem de oturuyordu.Gelin var diye namaza durmadı. Ablam da uzaktan suratı erkek gibi çirkindi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelinizle yeğeninizle yeniden bir araya geleceksiniz ya da en azından karşıdan da olsa haberleşeceksiniz. O zaman gelinin sizin yanınızda olduğunu anlayacaksınız. Ama onu karşıdan, okumuş, eğitimli, olgun biri olarak görmenize rağmen gerçekte öyle olmadığını farkedeceksiniz. Ablanızla konuşuyor musunuz bilmiyorum ama çirkin olması, kötü niyeti ya da kötü düşünceler içinde olmayı temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA