Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOĞULMA HİSSİ YAŞAMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe
Akrabam benim ruh hastası kendi yaptıklarını bana atarak tuzak kuran psikopat gibi bir kız.rüyamda sormuştum bana birşey yapacakmı diye tehdit ediyordu hep.eski tanıdıklarım için.tam o insanın baş harflerini yazarak rüyamda tehdidini gördüm o gece ve ben de burnuna parfüm benzeri birşey sıkıyordum ama boğulcak zehirlencekti neredeyse.bir de vaktiniz olursa başka birini sürekli fotoğrafınızı çekerken ve kızma ıslak çamaşırlarını çekmece koydcam sorun yok diyorsa ne demek.saygılar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınızı anlatım bozukluğu nedeniyle tam olarak anlamadım aslında. Ama ilk rüya tamamen bilinçaltınızın ürünü. Bu kız size ne yapsa siz onun ardında bir şey arar olmuşsunuz. O kadar tedirginsiniz ki ruhunuz onun yüzünden boğuluyor sanki. Diğer rüyadaki fotoğraf çeken kimdir. Sizin fotoğraflarınızı çekiyorsa sizi odağına almış demektir. Islak çamaşırlar sırları temsil eder. Onları saklayacağını söylemiş size. Unutmayacak ama kimseye de şu anda söylemeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA