Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BOĞAZLANMAK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
1-Yabancı ülkede anıları anlatan kuru çiçekle solgun gül demeti altındaki kitaba göz atıp alma kararıyla fiyatını soruyorum. Adam '2 bin lira' deyince fazla bulup vazgeçerek aşağı yürürken satıcı kızarak önüme geçiyor. Kardeşime seslendiğimde duraklayınca boğazına sarılıyorum kadına dönüşüyor.2-İş yerim yöneticisinden haklarımı istiyorum ama yardımcı olmayınca geriye yokuşu çıktığımda kayboluyorum. Duraktaki erkekler Türk'müş ve "Karşıdaki binadaki Kaymakamın bana yardımcı olacağını"söylüyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İki rüyada da yabancı bir ülke var. Bu rüyalar yabancı çevreleri temsil ediyorlar. Bir başkasının hayatından ve hüsranlarından ders almaya çalışıp hayatını sorgulayacaksınız ama otorite konumundaki insanlar size engel oluyor. Belki de bunu önceden yaptınız. Merak ettiğiniz biri ile ilgilenince mecburen bir işin içine girdiniz. Bu kişiler size engel olmakla kalmayıp sizi derin bir bunalıma sürükleyecek derecede sıkıntıya sokuyorlar. Görünürde bir adam karar veriyor buna ama aslında geri planda bir kadın var. Aslında sizden bazı sözler isteyecekler ama siz direnecek ve onların dediğini yapmayacaksınız. Kendiniz açısından korkmuyorsunuz ama sizin yüzünüzden ailenizin etkilenmesini istemiyorsunuz. Korkularınız onlar için. Diğer rüyada benzer semboller taşıyor. Yine otorite konumunda biri sizin haklarınızı gaspetmeye çalışıyor ya da sizi zora konuşuyor. Yokuş, zorlanacağınızın işareti ve karar vermekte çok zorlanacaksınız. Neyse ki devlet kademelerinden yardım alabilirsiniz. Bu çıkar yolu sakın aklınızdan çıkartmayın. Bu rüyalar, yurt dışında yaşayan bazı insanlar tarafından sıkıntıya düşürüleceğinizi de söylüyor olabilir. Konuların dini meselelerle ilgisi olabilir. Aman çok dikkat edin diyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA