Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLETLE KAZA YAPMAK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jusspic
Rüyamda bisikletimle kaza yapıyorum. Ufak yaralarla kurtarıyorum. Sonra araba tamircisi gibi bir yere gidiyorum. Orada öğretmenim, kızı ve kocası var. Gerçekte ayrı kocasıyla. Kimse tanımıyor adamı. Kocası yüzünü saklıyor. hocamda konuşmadan bakıyor. Kızı kapatıyoruz geç oldu diyor. Bende bisikletimi ne zaman alabileceğimi soruyorum. Kız yarın konuşuruz diyor. çok soğuk bana karşı. Bir de kızın kardeşi var hoşlandığım çocuk. Onu arıyorum gözlerimle göremiyorum. Ama çocuk orada olduğumubiliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Hayat bazen istediğiniz gibi gitmiyor. Zaten mükemmel bir yaşamınız yok ama siz pekala da idare ediyorsunuz. Ama ilişkiler söz konusu olduğunda bir türlü yürümüyor sanırım. Ya sevdiğinizi belli etmiyorsunuz ya da başkalarına soğuk geliyorsunuz. Bu aileye yanaşma çabalarınız da hüsranla sonuçlanıyor sanki. Belki de öğretmeninizin kendi evliliği iyi gitmediğinden evde aile olmaya karşı tavırlar var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA