Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLETE SAÇ DOLANMASI

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe
Ben durakta beklerken beyaz bisikletle bir adam geliyor benim saçımın ucu bisiklete dolanıyor açsın diye bisiklete binip birine gidiyoruz evde bulamıyoruz ben de saçımı kesiyorum adam benden etkileniyor beni evine götürüyor kız isteme oluyor yanımdaki adam kırmızı kravatıyla damatmış bana bunu göstermek istemiyor şöyle bir durum var istihare rüyalarımda hep bu kırmızı kravatlı adamı görüyorum iş whatsapp grubumuz var ve hiç görmediğim birinin profilinde bisikletli biri var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bisiklete dolanan saç, birinin idare ettiği hayatına karışmak, onun da kendiniz de yaşamını çıkmaza sokmak anlamına gelir. Ancak gördüğünüz bisiklet profildeki bisiklet ise siz bu adamın hayatına karışacaksınız demektir. Sonra da radikal bir karar verecek, kendi hayatınızın getirilerinin bir kısmından vazgeçeceksiniz. Size evlilik amacı ile yaklaşacak ama bunu başta belli etmeyecek. İstiare rüyalarınız hep evlilik ile ilgili ise gönlünüzde bir iş adamı ile evlenmek yatıyor demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA