Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLET SÜRMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ozoz90
Kardeşimle bisiklet sürüyorum köyüme gidiyorum düğün varmış kendimi birden geleneksel kıyafetler içinde buluyorum başımda ucunda altınlar olan bi başlık var kendimi bir evden bakarken buluyorum dağlar görüyorum çok güzel bir manzarası var uzaktan baktığım halde net şekilde gördüğüm kocaman çiçekler var dolaşmaya çıkıyorum üzerimde çiçekli güzel bir elbise var tertemiz ışıl ışıl bir nehir kenarında geziyorum eve dönüyorum 3 çocuk var bir kız bir erkek bir down sendromlu erkek onları seviyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi kötü hayatınızı idame ettiriyorsunuz. Yalnız başınıza bile başarılısınız siz. Memleketinizden alacağınız bazı güzel haberler sizi harekete geçirecek ve durağan yaşamınız ivme kazanacak. Kaderinizi sorgulamak yerine gelişmelere ayak uyduracaksınız ve güzellikleri yaşayacaksınız. Huzurlu bir süre sizi bekliyor. Sizin ruhunuz uyumlu ve başkaları ile de hayat ile de iyi geçiniyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA