Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİSİKLET ALMAK

21.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Erdem
Bir yerde bisiklet satıyorum.Mağaza gibi.Başka satanlarda var.Aynaya baktığımda kendimi takım elbiseli şişman görüyorum.O yerde mağazan sahibi gibi bir adambir bisiklet gösteriyor.Bunu kesin biri alsın kaçırmasın diyor, ben alıyorum.Orda çalışan iki kişi bir yere gidip bir adamı ikna etmeye çalışıyorlar.Ben o adama hediye gönderiyorum.Giden kişiler adamı ikna edemiyor.Adam beni istiyor gidip iknaediyorum.Dönüşte aldığım bisiklete biniyorum zar zor sürüp geliyorum.Ve bisikleti satısa çıkarıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizi bilseydim keşke. Ayrıca cinsiyetinizi doğru mu işaretlediniz, emin olamadım. Bu rüya işinizle ilgili olabilir. Şişman olmanız rahatlamanın sembolü. Bir işe en başından başlamışsınız ve şimdi üst basamaklara çıkma hakkına sahipsiniz. Siz başkalarına, hayatlarını idare etme konusunda örnek olmuş biri olabilirsiniz. Şimdi de nasıl kariyer yapılacağının ve üst kademelerde hayatınıza sahip çıkmanın örneği olacaksınız. Kimsenin başaramadığını başaracaksınız, yeteneklisiniz. Ancak bu kariyer sizi özel yaşamınızda zorlayabilir. Belki de bir süre sonra bu kariyerden vazgeçmenize bile neden olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA