Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİRİNİN YENMESİ

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bilgi2016
Önce 2 kişi görüyorum konuşuyorlar. Önlerinde görmediğim başka biri var uzanmış yatan. İki adam konuşurken eğilip yatanı yemeğe başlıyorlar. Şiddet, kan yok. Sadece başlarını eğip kaldırmalarından, ağız hareketlerinden yatanı adamı yediklerini anlıyorum. Sonra sahne değişiyor bu defa Kapkara bir gökyüzü var. Üstü açık at arabasında 3-4 kişi gidiyoruz Şimşekler çakıyor ama o kadar yüksekte ve bulutlar o kadar kara ki yere kadar inemiyor. Gökte kayboluyorlar. Uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki kişi bir diğer kişiyi çiğ çiğ yiyor. Demek ki benzeri de gerçek hayatta olacak. Toplumsal, ailevi ya da sosyal çevreye ait bir durum olabilir. Kapkara gökyüzü umutsuzluktur. Ve uzaklarda sorunlu işler olacak. Neyse ki siz istediğiniz bazı şeylere çoktan kavuşmuş olacaksınız ve durumdan direk etkilenmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA