Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN MEZARINDA OLMAK

02.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismail
Merhaba. Babam yaşıyor. Rüyamda annem ve ben babamın mezarının başındayız. Buraya gördünüz yeri güzelmiş diyorum. Daha yeni gömülmüş mezar yaşı falan yok. Toprağı çok güzel diyorum boyle yarın toprağı gibi humuslu. Yalniz mezarlığın üstü kapalı çatı şeklinde tıpkı tavan araları gibide alcak. Çok değişik olduğunu düşünüyorum. Hic üzülmemiştim. Ben bunları düşünürken annem bana hemen yanindaki mezardaki adamı çıkardıklarını gördüğünü ve çok iri olduğundan bahsediyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mezar, geçmiştir, bazen mirastır, vasiyettir. Genç biri iseniz babanızın mesleğini seçebilirsiniz, işini devralabilirsiniz. Yaşınız büyükse, baba tarafından gelecek bir miras söz konusu olabilir. Üstü kapalı mezar güvenli bir durumu işaret ediyor. Her ne olacaksa, endişelenmenize gerek yok diyor size. Rahatça olayı kabullenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA