Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN KÖTÜ DAVRANIŞINA MARUZ KALMAK

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ahsen
Birkaç gün önce iş yerinde yerim değişti. çalıştığım muduru çok severdim.ruyamda bana çok kötü davranıyor işten kovuyor ona yalvarıyorum.cok ağladım ayaklarına kapandim ama vazgeçmedi kararından.normal hayatta oda beni sever hiç kirmadi halbuki bugüne kadar.ama rüyamda korkunçtu.sonra yeni mudurumu gordum o guluyordu benimle sohbet etti.aramiz oldukça iyiydi.şakalasti benimle.sonra eski muduru gösterdi yatıyordu o.onunla ilgili biseyler söyledi ama anlamadım.normal hayatta yerimin değişmesinin r
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin kötü davranışına maruz kalmak.. Bilinçaltınız eskiyi reddedip, atma derdinde. Yer değişikliğinden çok etkilenmiş olmalısınız. Bilinçaltınız sizi, yeni yerin eskisinden daha iyi olacağı konusunda ikna etmeye çalışıyor ama durumu biraz abartmış. Haberci değil rüyanız. Yeni yeriniz iyi olacaktır, emin olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA