Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN HASTA OLMASI

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kırmızı
Merhaba. Rüyamda eski erkek arkadaşımla bir kız arkadaşımın evinde buluşacaktım. Sokakta yürürken üzerimde giysilerden utanıyorum çünkü yarı-çıplak şekilde yürüyorum. Eve vardığımda kız arkadaşımdan sanki eski erkek arkadaşımla arasında birşey varmış gibi şüpheleniyorum. Fakat evde sadece kız arkadaşım ve onun babası var. Babası hastaymış ve yatakta yatıyor, sonra birden benim kayınpederim oluyor. Yanında bir leğen dolusu sarı su var. Hastaymış ve bunu kusmuş. Bana göğsünü açıp gösteriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bilinçaltı ilginç bağlantılar yapar. Rüyada bu tür bağlantılar var. En başta birinin, ağır bir hastalık yaşayacağını söyleyeyim. Bu kişi, kız arkadaşınızın babası, eski erkek arkadaşınızın babası ya da onların babalarının sembolize ettiği biri olabilir. Nasıl sembolize eder, hasta kişiye benzer ismi, işi, sureti vardır mesela. Aslında sadece "baba" sıfatını bile taşıyabilir. Kayınpeder olduğuna göre, tanıdığınız ve ileride evleneceğiniz birinin babası da olabilir. Çıplak olmanız sizin şu anda sorunlu bir yaşamınız olmadığını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA