Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN EVİNDE YATMAK

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ben
Rüyamda ismi Kadir olan biriyle sevgiliydim.beni kucağına aldı ve evine götürdü.bina eskiydi .en son kata çıktık her yer döküntü içindeydi ama sorun etmedim.içeri girdik evi pis sayılırdı.uyuduk.sabah o işe gitti.annem ve babam o evdeydi.panik oldum ama gizlendim.gittiler,evi temizlemeye başladım.irili ufaklı bir sürü salyangoz vardı.ellemedim.tel. Baktım Kadir “eğer sen oysan cidden rahat edeceksin”yazmıştı.akşam geldi evi temizlememe sevindi.uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki bu isimde biri hayatınıza girecek ve siz onun yıkık dökük hayatını düzeltecek, geleceği için umut olacaksınız. Ancak mesaj önemli. Sizin yaptıklarınız karşılıksız kalmayacak. Sonuçta verdiklerinizin fazlasını elde edeceksiniz. Şimdilik rüyayı gizli tutun ve kimseyle paylaşmayın. Salyangozlar ev sahibi olmayı temsil ederler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA