Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN DİZ ÇÖKMESİ

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen görkem
Rüyamın ilk sahnesi bir köy evinin bahçesiydi.Bahçenin içinde yaşlı teyzeler vardı.''Nuri nuri haz nuri'' diyerek sağa sola sallanıyorlardı oturdukları yerlerinden. Rüyamın ikinci sahnesinde ise yani rüyanın devamı bir adam önce önümden diz çökmüştü sonra ayağa kalktı ve aşırı heybetliydi. Beni önüne eğerek sırtıma elleriyle vurmaya başladı.Bir şeyler söylüyordu vururken ama ne dediğini uyandıktan sonra hatırlayamadım. Sabah ezanıyla uyandım.Ve oda sıcaklığım aşırı yüksekti
Kahin’in Rüya Tabiri Kadınların söylediği isimle ilgili bir gelişme olacak herhalde. Ancak bu nasıl bir gelişme? Kadınlar ağıt yakıyorlarsa gelişme bir yastır ama ritüelde bir kutlama havası varsa gelişme bir sevinçle ilgilidir. Diğer rüyanızda, önemli birinin sizin önünüzde diz çökeceğini anlıyoruz. Ama sadece sizi bir şeye ikna etmeye çalışıyor olabilir. Sonrasında, gücü eline aldığında sizi bunaltabilir ve size acı verebilir. Çok dikkat edin bence. Heybetin, önünüzde düz çökmesine kanmayın.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA