Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ÇİRKİNLEŞMESİ

05.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sardunya
MRB.RÜYAMDA PATRONUMUN EVİNDEYİM SADECE ONLARI İZLİYORUM. PATRONUM GERÇEK HAYATTA VEFAT ETMİŞ OLAN ANNESİNDEN KIRMIZI BİR ŞAL ALIYOR DAHA SONRA PATRONUMUN EŞİNİ GÖRÜYORUM ÇOK ÇİRKİNLEŞMİŞ SURATI SİMSİYAH, YAŞLANMIŞ VE ŞİŞ GÖRÜYORUM ÇOK KÖTÜ GÖZÜKÜYORDU. BEN SADECE ONLARI İZLİYORUM. YORABİLİRMİSİNİZ.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin çirkinleşmesi.. Patronunuz murat ettiği şeylere kavuşacak ama eşi ya kötü bir duruma gelecek ya da kötülük yapacak. Çirkinleşmek çoğu kez düşmanlık etmek, beklenmedik kötülükler yapmak, çirkin düşünceler içinde olmayı temsil eder. Patronunuza karşı bir ilginiz varsa rüyadaki çirkinleşme bilinçaltınızın ürünüdür. Eğer patronunuzun annesi yeni vefat etti ise arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. O durumda bu rüya haberci olmaz, bu bayanın ruhunun hayallerini görmüş olabilirsiniz. Rüyalarınızı yollarken sadece büyük harf ile yazmamaya gayret edin. Bu şekilde yazılan rüyaları eliyorum normalde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA