Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN BOĞULMASI

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fulya
Rūyamda yetişkin erkek kardeşim bir apartmanin merdivenlerinden çıkıyordu elinde kitaplar vardı.İçeri girdi ben oradaydim beyaz saçlı yaşlı bir adam vardı. Erkek kardeşim o adamı öldūrecekmiş.Yaşlı adam karşıda erkek kardeşim ikimizin ortasındaydı. Birdenbire erkek kardeşim ayakta boğulmaya, tıkanmaya başladı. Ben o tıkanırken hiç ūzūlmedim sadece ona el sallıyordum Not: Bu rūyayı görūrken gerçek hayatta erkek kardeşim yan odadan bağırmaya başladı. Acı çeker vaziyette bağırıyordu. Sesine uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyutta ruhlarınız karşılaşmış ve belki de siz onun rüyasının içine girdiniz. Ender olan bir durum. Genelde ara boyuttaki ölmüş ruhların hayallerinin içine gireriz. Aslında rüya kardeşinizin rüyası. Onu uyarın; rüya diyor ki birine kötülük yapmak üzere isen bu kötülük sana çok daha büyük etki ile geri dönecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA