Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN BOĞAZININ KESİLMESİ

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mercan doğan
Merhaba rüyamda ünlü oyuncu meral çetinkayayla gorusuyordum.bana tuzak kurmak istediği iinsanlar olduğunu ve planini anlatıyordu.kötü insanlar ooldukları iiçin plana ssevinmiştim.daha sonra ortalik karardı ve kendi ccanımı kurtarma derdiyle kaciyorum.meral hhanimin sanırım ggenç bir çocuğu var bende ona annesinin tehlikede olduğunu anlatıyorum.kaçarken aannesinin bboğazının kkesildiğini ccanli canli gordum.para teklif ettik yinede kestiler.daha sonra kkaçtık sıçrayan kanı temizledik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bayanı çok etkileyecek bir durum yaşanabilir ama ben sanatçının hayatınızdaki birini temsil ettiğini düşünüyorum. Bir benzerlikle, örneğin ismi ve popülerliliği ile hayatınızdaki birini temsil ediyor olabilir. Bir kötülüğe karşı gelmek istiyor bu kişi ama ne yazık ki onu çok etkileyecek bir karşı koyuşla karşılaşacak. Hatta hayatının dengesi şaşabilir, hayatından bazı insanlar, aniden ve şiddetle çıkabilirler; büyük üzüntüler olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA