Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN BEDENİNİN PAKETLENMESİ

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eylem biyik
Rüyamda bi mahalledeyim asaqi iniyorum insan disi varlıklar yani uç harfli ler gibi onlar varmış babannemi bi uzun biseyin üzerine yatırıyorlar yanında da beyaz sacli yaşlı bi adam elektrik sok gibi bisey verip olduruyolar sesim hiç cikmiyo daha sonra babam geliyo gel babannen olmuş paketleyelim diyor bende hamileyim ordan amcam geliyo ve o hamile biz paketleyelim diyo onlar paketliyolar bulunduğum yer daha cok güçleniyorlar mahallenin iki o ortasında uzundan yuvarlak bi tahta gibi bi aldığınday
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babaanneniz yaşlı ise bir vefat söz konusu olabilir. Başka bir yorumla babaannenizin bedenindeki bir rahatsızlığı iyileştirmiş olabilirler. Ölüm, diğer boyutta doğuma işarettir. Bu nednele bazen yeni bri yaşamı bazen de ölümü simgeleyebilir. Diğer rüyanızı okudum ama o rüya sürekli gördüğünüz için haberci değildir. Sizin geceleri dişiniz ağrıyor olabilir ya da dişlerinizi sıkıyor olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA