Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ARABASINA BİNMEK

22.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Azade
Rüyamda okulda sevilen bir hocanın arabasındayız. Yollar etrafı kapalı ve karanlık ama hoca adı gibi ezbere biliyor yolları. Burası kapalı ama neyse diyor çıkışa ulaşıyoruz uzun bir yoldan sonra. Sonra bi yere geliyorum yukarıya doğru merdivenler var. Cami avlusu gibi bi yer olduğunu düşünüyorum öğrencilerin sesleri gelyr. Merdiven çıkıyorm. Öğrenciler gelin hocam diyorlar ısrarla.. Çıktığım zaman akrabalarımdan bütün yaşlıların tek ellerini öpüyorum. Sonra öğrencilerin yanına geçip oturuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu hocanızın fikirleri, aklı ve öngörüleri ile yetişiyorsunuz. Ve iyi de yapıyorsunuz. Kariyerinizi bu akıl ile yapacaksınız ve çok başarılı olacaksınız. Yalnız sizin için değil pek çok öğrenci için de yol olacak hocanız. Adeta sizi karanlıktan aydınlığa çıkartacak diyebilirim. Yaşlıların ellerini öpmeniz kendinizden büyüklerin kılavuzluklarına güvenmenin sonuçlarında onlara saygınızın artacağını haber veriyor. Siz iyi bir kariyer yapacak, çok başarılı olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA