Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seda
Okulda sınıfta oturuyor arkadaşlarla konuşuyordum. Sınıf çok kirliydi benim bir arkadaşım surekli gizli bir yerde çalışıp okulun tuvaletinde parasını saklardı bir gün bir öğretmen arkadasımı çağırdı tuvalete bende arkalarından gizlice geldim ögretmen arkadasıma buraya paranı neden saklıyosın diye arkadaşımı ayakkabısıyla ezdi ve arkadaşım öldü ben bagırdım sonra baska arkadasım ölen arkadasımı kucağına aldı koştuk sonra baktım arkadasımın kucagındaki diger arkadaşım kediye dönüşmüştü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu arkadaşlarınız gerçekten varlar mı? Okulda okuyor musunuz? Öğretmeniniz gerçekten de öğrenmen midir? Hiç bir bilgi olmadan yorum havada kalacak ama yine de bana hissettirdiklerini yazayım. Verilen bir söz, gizlenen konular nedeniyle bir arkadaşınız, otorite konumundaki insanların hışmına uğrayabilir. Bu durum onun hayatını alt üst edece ama daha önemlisi onun gerçekteki karakterini de ortaya çıkartacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA