Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK

09.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Berk ahmey
Merhaba.. Ben rüyamda kuzenimi kesiyordum. yaklaşık 6 parçaya bölüyorum. Çöp poşetine doldurup teker teker çöpe atıyorum. Çok korkuyorum anlayacaklar diye. Hergün kuzenimin evine gidiyorum doğal davranmaya çalışıyorum. Babaannem de o evde kalıyor. Ama kimse bana ne bir şey soruyo nede cinayetten haberleri var tıafıma gidiyor fakat gün geçtikçe bu durum hareketlerimin daha da doğallaşmasına ve daha da sakinleşmeme neden oluyor. rüyam bu kadar. Şimdiden teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzeninizin hayatını değiştirecek bir şey yapacaksınız ve sonradan da bu yaptığınızdan pişmanlık duyacaksınız. Elbette onu öldürmeyeceksiniz ama kaderine etki edeceğiniz kesin. Bir düşmanlık varsa aranızda çok dikkat edin. Eğer dostane bir müdahale içindeyseniz yanlış yapabilir, istemeden hem ailesini hem onu üzebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA