Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KURTARMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buzdevri
Bir arkadaşim kizini gordum bikiniyle poz veriyordu fotoğrafçıya daha sonra onu bir sapıktan kacarken gördüm.Kactigi sirada düştü bir erkek onu kaldirdi ayaga kalkıp bana sarildi kan var mi die baktim bi anda eski zamanlarda bulduk kendimizi .Ellerinde asa olan elbiseli adamlar kizi istediler kurbanlik için ben vermek istemedim ve 3 defa allahu ekber dedim gökten bi melek indi bizi kurtardi sonra teşekkür et sela vererek dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhlar yalnızca bir kez bedenlenmezler. Yüzlerce kez, yeniden yeniden dünyaya geliriz. Yaşam ve ölüm bir döngüdür. Ölünce başka bir boyutta doğar, orada ölünce dünyada bedenleniriz. Burada ailelerimiz olur ama aslında gerçek ailelerimiz ruhsal boyuttadır. Ruh ailelerimiz bizim asıl kökenlerimizdirler. Onlarla dünya yaşamı içinde, çeşitli rollerde bir arada oluruz. Akraba, kardeş, evlat, arkadaş oluruz. Bazen yaşamın sadece küçük bir parçasında, bir süreci birlikte yaşarız. Ama mutlaka bir etkileşim olur aramızda. Uyku esnasında, bilincin alt katmanlarında, geçmiş yaşama ait izleri hatırlarız. Bu kız sizin ruh ailenizden biri olmalı. Onunla önceki yaşamlarda bir arada olmuşsunuz ve bazı anılarınız var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA