Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KURBAN ETMEK

19.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse
Rüyamda kurban bayramıymış ve biz yemek yemeye gitmişiz.Ünlülerde var.Masada pişmiş ama dış sert derisi ve kafası alınmamış bi kaz var ben yemek için elimi atıyorum korkuyorum canlıymış gibi hissediyorum yemiyorum.Kuzenime siz kaz kestiniz mi diyorum o sırada dayım diğer kuzenimin boynuna bıçağı dayıyor korkma acımayacak falan diyor yani kuzenimi kurbanlık edecek kuzenimin boynunu ve kanı görüyorum korkarak anneme gidiyorum kekeleyerek anlatıyorum annem koşarak gidiyor ve engel oluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dayınız kızları konusunda çok sert bir tutum izliyor olmalı. Yakında kızına zorla bir şeyi kabul ettirmek isteyecek ve onun kaderini kendi elleri ile yazmaya kalkacak. Siz ezelden beri özgür irade ile karar verilen şeyler dışındaki zorlamalara karşısınız. Bu durumun da karşısında olacaksınız. Biliyorsunuz ki böyle kararlar başkalarının işine gelir ama gerçek oyuncu hep kaybeder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA