Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİRİNİ KORUMAK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ekin
İyi günler. venezuelada yaşayan bir arkadaşım var. rüyamda geçici olarak bir evde kalıyordum ve o evin venezuelaya sınırı vardı. ev köşk gibi çok büyük çok güzeldi ama venezuelada savaş vardı. o arkadaşımı annesi savaştan benim yanıma yolluyordu, savaş ile kaldığım yer arasında sadece bir kapı vardı. sarılıp yanıma alıyordum, çok perişan haldeydi çok korkmuştu. geçici olarak kaldığım evde de normal arkadaşlarım vardı. onlara artık eve dönmem gerektiğini söylüyordum savaştan gelen arkadaşım ile.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu arkadaşınızın annesi ve kendisi bir sıkıntının ortasında kalacak belli ki. Belki dünya aleminde değil ama ruhsal alemde ruhunuz o kadını korumaya çalışacak. Bizler çeşitli ruh ailelerinin üyesiyiz. Bu dünyada aynı ruh ailesinden olanlar çeşitli rollerle birbirleri ile etkileşim içinde bulunurlar. Ve ruhsal dünyada bizler birbirimize destek sözü ile geliriz dünyaya. Bu kadın sizin ruh ailenizden biri olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA