Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİRİNİ KESMEK

27.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ikizler2
Rüyamda işyerimde patronum elime bir sayfalık fotokopi veriyor,sandalye üzerinde oturmuş insan iskeleti var ilgilen bununla diyor.Elime alıyorum kağıdı ..İşyerimden çıkıp .... giriyorum bişeyler alacağım fakat market bomboş.Yanımda tanıdığım biri var anımsayamıyorum kim olduğunu.Ortada bir muayene koltuğuna benzer bir koltuk.Bir kadın uzerine uzanmış beyaz tenli upuzun düz saçlı çok güzel bir kadın.Yanımdaki anımsayamadığım kişi elindeki kocaman bıçağı kadının boğazına dayayıp kesmeye başlıyor. yanımdaki anımsayamadığım kişi kadını boğaz ve kalça kısmı olmak üzere üç parçaya bölüyor. Birden tek olduğumun farkına varıyorum yanımdaki kişiye yardım ettiğim için suçluluk duyuyorum.Eyvah şimdi bu kadını yakınları ararsa en son buraya girdiğini görecek kameradan herşey kayıt altında diyorum bende yanımdakine yardım ettiğim için hapse gireceğim diyorum.Demekki evren bana bunu hazırlamış yaşayacağım vardı yaşadım diyorum sonra üzülerek.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş yerinizden çok eski bir olayla ilgilenmeniz istenecek. Sanki bu durum sizin kariyerinizle ilgili yeni bir sayfanın açılmasına neden olacak. Bundan sonrasını tercihleriniz belirleyecek. Ve bir kadının günahına girmeniz, onun hayatını alt üst etmeniz gerekecek. Belki kendiniz, belki işinizin gereklilikleri için bunu yapacaksınız. Kadının ses çıkartmaması aranızda bir iletişim olmayacağını haber veriyor. Onun durumunu çok sonra farkedecek ve yaptıklarınıza üzüleceksiniz. Bu rüya bir rekabet nedeniyle bir başkasının hayatını mahvetmeyi temsil ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA