Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KENDİNDEN KÜÇÜK GÖRMEK

22.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sena
İyi günler. Gerçek hayatta en yakın arkadaşım ve ben başka bir arkadaşımızla husumetliyiz. Rüyamda ise güya küs olduğumuz arkadaşım benden bir yaş küçük ve başka bir sınıfta. Normalde aynı yaştayız. Ben ona karşı ılımlıyım,onunla aynı sınıftan olan birinden hoşlanıyorum aramı düzeltiyorum ama en yakın arkadaşım istemiyo barışmamı ve ben ikisinin arasında kalıyorum benden küçük olduğu halde sevdiğim çocuğu görmediğim için üzülüyorum.Cok farkli bir ruyaydi,simdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu kendinizden cahil ya da kendinizden sosyal seviye olarak düşük görüyorsunuz. Onun seviyesinde birinden hoşlanmaya başlayacak ya da yakında böyle biri ile tanışacaksınız. En yakın arkadaşınızın sorgusuna maruz kalmak sizin canınızı sıkabilir. Çünkü husumette olduğunuz kişi ile hoşlanacağınız kişi bir nedenle birbirlerine çok benziyor olacaklar. Mesela aynı yöreden olabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA