Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KEDİ OLARAK GÖRMEK

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (Bölüm1)
Merhaba. Rüyamda, gerçekte de olan siyah sırtı açık elbisem üzerimde ve merdiven iniyorum. Rüzgardan eteklerim uçuyor ve siyah renk iç çamaşırım gözüküyor.Kanser atlatmış teyzemle karşılaşıp, onunla beraber tektardan merdiven çıkıyorum. Bir odaya geliyoruz eşimin beyaz atleti var elimde çok kırışık. Kırışık şekilde katlıyorum. Bir bayan arkadaşımı siyah ve kocaman bir kedi başı şeklinde görüyorum. Onun gözleri siyah üstüne tıpkı kedininki gibi sarı çizgi şeklinde. Göz alıcı sarı çizgiye bakarken uyandım. Bu arkadaşımın annesi kanser için biyopsi yaptırdı, sonucu bugün açıklanacak. Bugün durumunu soracağım kendisine. Teyzemin kanser atlatmış biri olduğunu bu yüzden söyledim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birini kedi olarak görmek.. Alımlı bir kadınsınız, sizin özeliniz bile güzel, başkalarının dikkatini çekiyorsunuz ve bunun farkındasınız. Eşinizle ilgili bazı dedikodular olabilir ya da özel yaşamında daha önce sorunlar yaşamış olabilir. Ancak bunlara aldırış etmemeye çalışıyorsunuz. Belki teyzenizle paylaşıyor olabilirsiniz bu duygularınızı ya da o biliyor olabilir. Kedi olarak gördüğünüz arkadaşınızı nankör, sinsi ve bencil biri olarak görüyorsunuz. Aslında o denli belli ki başkaları da sizinle aynı fikirde olmalı, herkes onu öyle tanıyor. Dikkat çekici biri aslında ama iyilikleri ile ilgili değil. Bu rüya onun annesinin alacağı haberlerle ilgili değil. Hayırlısı olsun haklarında. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA