Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ELDE ETMEYE ÇALIŞMAK

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gül
Rüyamda bir erkek genç yakışıklı ona ulaşmak için kendi evimin merdivenlerinden dizlerimin üstünde çıkıyordum çok zorlanıyordum çıkarken.arkamda o erkeği isteyen başka bir kız da vardı yürüyememe rağmen ona izin vermiyordum. Zile basıp çok sevdiğim bir şarkıyı dinletince o erkek benim olacakmış. Zile basmayı son anda başardım ama o şarkı çalmadı. Rüyamdaki zorlanmanın yürüyememin hala etkisindeyim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birini elde etmeye çalışmak.. Bir-sıfır öndesiniz ve karşınıza çok isteyeceğiniz biri çıkıyor. Başarı, merdivenle sembolize edilmiş. Zorlanacaksınız çünkü böyle bir yarışa alışkın değilsiniz. Ama bu kez rekabet var. Ona sesinizi duyurabilirseniz dikkatini çekeceksiniz. Yeni bir aşkın müjdecisi gibi görünüyor bu rüya. Ancak her türlü şeyi iki kez kontrol ederek ilerleyin, aksilikler olabilir diyor rüyanız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA