Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİRİNİ DÖVMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kepllein
Tanıdığım Yolda Gördüğüm Bir Kaç Kişi birisnin Beni Markette Beklediğini Beni Çağırdığını Söylediler. Ben Kuzenim Ve Abim Beraber Gittik Markette 3 Kişi Bizi Çağırdı aldı Götürdü.Abimle Kuzenimi Kendi Arabalarıyla Aldı Bende Kendi Arabamla Takip Ettim Bizi Bir Yere Götürüp Paralarımızı aldılar. Artık Bütün Paranızı bana vereceksiniz Dedi. Ertesi Gün akşam evimin Önünde Dolanıyorlardı Beni İzliyorlardı Bende Bakkala Girdim arkamdan biri Geldi Parayı ver Dedi Bakkalla Beraber Üstüne Atlayıp Dövdüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haksızlığa gelemiyorsunuz. Sizin üzerinizden geçinenlere, sizi tehdit edenelere, iyi niyetinizi kullananlara kızgınsınız. Bu rüya onlara karşı üstün duruma geçemeye çalıştığınızı söylüyor. Belki gerçek yaşamda bunu yapamıyor olabilirsiniz ama ruhunuz güç topluyor. Yakında onlara kafa tutmaya başlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA