Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİRİNİ DÖVMEK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hemşire
Rüyamda kardeşimin hanımını gördüm telfn kilidini bi kaç denemede açtım 9876 imiş hatta instagrama girdim orda Derviş diye biriyle msjlaşmış ilk mesajı yengem atmış ilerletmiş yazışarak orgazm olmuş kardeşime göstermek için foto çekmeye çalıştım çekemedim kardeşime gittim anlatmaya yengemin kardeşi hemen silmiş msjları yengemi de kardeşini de sinirle dövmeye çalıştım hıncımı alamadım kızı Gamze korkuyla bakıyodu kendime hakim olamadım arsızlaşmış hiç utanmıyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Yengenizin gizli işler çevirdiğini düşünüyorsunuz ve kardeşinin de onun yaptıklarını sakladığını. Elbette bunlar gördüğünüz şeyler değil. Gördükleriniz, yapılanların gizli tutulması gerektiğinin sembolü. Bilemediğiniz bir nedenden böyle hissediyorsunuz. Bu duygunuz rüyalarda açığa çıkmış ve nefretiniz. Onu dövmeye çalışmanız bir öfke boşalması. İyi de olmuş, bu tür boşalmalar gerçek yaşamdaki nefretleri azaltırlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA